Rıdvan Dilmen’den Dikkat Çeken İddia: Avrupa dahil en iyi…

Galatasaray, Süper Lig’in 28. haftasında derbide deplasmanda Beşiktaş’ı 1-0 mağlup etti. Rıdvan Dilmen derbiyi yorumladı. Fernando Santos’un kadro tercihine ilişkin açıklamalarda bulunan Dilmen, “Santos saygı duymakla korkaklık arasında gitmiş gelmiş” ifadelerini kullandı.

Santos’un çıkardığı kadronun Buruk’u rahatlattığını dile getiren Rıdvan Dilmen, “Okan Buruk kadroyu görünce en azından 0-0’ı cebime koydum dedi” şeklinde konuştu. Dilmen aynı zamanda Kerem Demirbay ve Davinson Sanchez’e ayrı bir parantez açarak, iki futbolcunun derbinin adamı olduğunu belirtti.

“AVRUPA BİLE DAHİL 1-0’I EN İYİ OYNAYAN TAKIMDIR”

Rıdvan Dilmen derbi sonrası Galatasaray’la ilgili ilginç bir iddia ortay attı. Galatasaray’ı, Türk futbol tarihinin 1-0’ı en iyi oynayan takımı ilan eden Rıdvan Dilmen, “Hatta belki de Avrupa bile dahil 1-0’a en iyi oynayan takımdır” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, “9 dakika değil 29 dakika uzat, bitirirler maçı” diyerek sözlerini noktaladı. Kalan maçların hem Fenerbahçe hem de Galatasaray için zor olacağını aktaran Dilmen, “Artık çantada keklik maçı yok. Galatasaray’ın Rizespor maçı da zorlu geçecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx