Popüler Analist: Bu 3 Altcoin İçin Ufukta Daha Fazlası Var!

Bitcoin fiyatı 44.000 dolar seviyesinin yakınında güçlü bir şekilde dururken altcoin’ler yükseliyor. Solana, Cardano, Dogecoin, Avalanche ve Polkadot gibi bazı üst düzey altcoin projeleri bu hafta %20’den fazla yükseliş gösterdi. Bakalım önümüzdeki günler ve haftalar bu altcoin’lerden bazıları için nasıl gelişecek. Popüler bir kripto para analisti ADA, DOGE ve DOT’un rallisine devam edeceğini tahmin ediyor.

Rekt Capital: Bu 3 altcoin rallisi devam edecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasanın hafta sonu performansı boğaların gücünü yansıttı. Özellikle ADA, AVAX ve DOT günlük grafiklerinde göz kamaştırdı. Popüler kripto analisti Rekt Capital, son yaptığı analizleri paylaştı. İlk 10 hariç toplam kripto piyasa değeri 190 milyar doların üzerine çıkmadan önce desteği başarıyla yeniden test etti. Bu, tarihinde yalnızca üç kez gerçekleşti. Bu arada, küresel kripto piyasa değeri ise 1,64 trilyon dolara yükseldi.

Bu 2 Kripto Para Opsiyonları Rekor Kırdı: Ne Anlama Geliyor?

Cardano için %20’lik bir ralli daha mümkün

Cardano (ADA) fiyatı bu hafta %60’ın üzerinde bir yükselişe geçti. ADA, 0,724’teki dirence (yeşil) giden yolda. Analist, 0,515 dolardaki turuncu seviyeye doğru herhangi bir düşüşün direnç seviyesine %20’lik bir hareket sağlayacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Cardano +%54’lük bir yükselişe geçti. Yukarıdaki yeşil dirence giden yolda. Turuncu seviyeye doğru herhangi bir düşüş, siyah yolu daha da etkinleştirecektir.” diyor.

Bu arada ADA fiyatı son 24 saatte %21 arttı. Altcoin, yazı sırasında 0,62 dolardan işlem görüyordu. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyesi sırasıyla 0,512 ve 0,643 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %221 artarak traderlar arasındaki ilginin arttığına işaret etti.

Kaynak: Rekt Capital

Dogecoin için kartlarda %31 daha fazla yükseliş var!

Dogecoin bu hafta 0,10 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Böylece, altcoin %22’lik bir yükseliş kaydetti. Analiste göre Dogecoin, 0,096 doların altında satın almak için uygun. Çünkü Rekt Capital, 0,12 dolara kadar daha fazla yukarı yönlü bir hedef öngörüyor.

DOGE fiyatı son 24 saat içinde %5 arttı. Altcoin, yazı sırasında 0,102 dolardan işlem görüyordu. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,097 dolar ve 0,102 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %23 ile artmaya devam ediyor. Bu da traderların artan ilgisini yansıtıyor.

Kaynak: Rekt Capital

DOT patladı, ancak analist daha fazlasını bekliyor

Polkadot (DOT) fiyatı, yeniden testten bu yana %52’den fazla arttı. Bu süreçte altcoin, kırmızı direnç alanının üzerine başarıyla çıktı. Analist, bir düşüş olması halinde, DOT’un trendin devamından önce bu alanı yeni destek olarak geri alacağını öngörüyor. Özellikle, DOT yeni bir makro yükseliş trendine girdi ve ilk büyük direncini kırdı. Bu bağlamda analist, “Polkadot yeniden testten bu yana +%52 artış gösterdi. Şimdi kırmızı direnç alanının ötesine geçiyor. Bir düşüş olursa, DOT’u trendin devamına sıçramadan önce bu alanı yeni destek olarak geri almak olacaktır.” diyor.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada DOT fiyatı son 24 saatte %19 ve bir haftada %40 artış kaydetti. Altcoin, yazı sırasında 7,58 dolardan işlem görüyordu. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 6,56 dolar ve 7,67 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %154 artarak ilginin arttığını gösteriyor.

Makaledeki tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir