Her Ebeveynin Kendi Konforu ve Bebeğinin Mutluluğu İçin Almak İsteyeceği Ürünler

Anne babalara zaman kazandıracak, işlerini kolaylaştıracak ve bebeğinizin ya da çocuğunuzun da severek kullanacağı ürünleri listeledik. Anne babalar buraya!

‘Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir.’

*Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

Bu içerik 02 Haziran 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

1. Bu alerji sezonunda ailenizi nezleden kurtarmak için Homend hava temizleyicisi ve nemlendiricisi.

Anlık olarak hava kalitesini görebileceğiniz Homend hava temizleyicisi ile aileniz evde daha temiz bir hava soluyacak.

Fiyatı 4556 TL.

Almak isteyenler için burada.

2. Süt pompalamak için özel olarak tasarlanmış bu emzirme sütyeni aynı anda birden çok iş yapmak zorunda olan anneler için ideal.

Bu sütyen sayesinde artık süt şişelerini elle tutmaya gerek yok.

Süt sağarken aynı anda başka işler de yapmak isteyen meşgul anneler için ideal.Fiyatı 267 TL.

Almak isteyenler için burada.

3. Enerjik, sportif ve yaratıcı çocukların bayılacağı bir ahşap denge tahtası.

250 kg’ya kadar güvenle taşıyabilir.

Merak edenler için denge tahtasının ölçüleri de şu şekilde: 80x30x20 cm

Fiyatı 299 TL.

Almak isteyenler için burada.

4. Gözlerinizin dinlenmesini sağlarken aynı zamanda da bakım yapan bir ısıtmalı göz masaj aleti.

Isıtmalı göz masajı, aşırı gergin, kuru ve şiş gözlerinizin dinlenmesini sağlar.Masaj yaparken dilerseniz rahatlatıcı müzikler de dinleyebilirsiniz.Fiyatı 2872 TL.Almak isteyenler için burada.

5. Bu kahve makinesi sayesinde güne tıpkı çocuğunuz gibi enerjik başlayabilirsiniz.

Kahvesiz güne başlayamam diyenlerin değerlendirebileceği bir kahve makinesi.

Fiyatı 4399 TL.

Almak isteyenler için burada.

‘Tam anlamıyla kahve delisi biriyim. Ama nedense aklımda hep kapsül kahvenin pahalılığı kalmış. Filtre kahve makinem bozulana kadar da araştırmamıştım. Doların artmasıyla 300 TL’lik makineler 1000 TL’ye çıkınca dedim ki bari parasını hak edecek bir alım yapayım. Buradaki müthiş indirimi görünce anında aldım:) Makinem dün geldi ve anında kahve yaptım ve inanamadım. Bugüne kadar sulu kahve içmişim ki evdeki eski makinem ve kahvelerim üst segmentteydi. Aradaki farka şok oldum.’

6. Güvenli ve rahat ergonomik tasarıma sahip olan, altta kaymaz ayak pedleri ile bebeğinizin düşmesini engeller ve rahat bir tuvalet deneyimi sunar.

Bu kademeli tuvalette bebek boyuna göre ayarlanabilen beş ayar kademesi var.Bu arada merak etmeyin, kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayıp kenara kaldırabilirsiniz.

Fiyatı 599 TL.

Almak isteyenler için burada.

‘Çocuğum için güzel bir merdivenli tuvalet aparatı arayışındaydım ve bu ürünle şansımı denemek istedim. Kesinlikle öneriyorum. Bu benzer türde ikinci ürün deneyimim, keşke direkt bunu alsaymışım.’

7. Tüm gün size sarıldığı için tüm gece kucaktaymış gibi hissetmeye ihtiyaç duyan bebekler için organik kundaklama bezi.

Bu bebek kundakları ultra yumuşak organik pamuktan yapılmıştır. Sıcaklık düzenleyici özelliklere sahip olduğu için her mevsim kullanabilirsiniz.

Üçlü setin fiyatı 487 TL.

Almak isteyenler için burada.

8. Çocuğunun güvenliğine yatırım yapmak isteyen ebeveynler için 9 aylıktan 12 yaşa kadar kullanılabilen Maxi-Cosi isofixli oto koltuğu.

Ekstra dolgulu konforlu koltuğu ile son derece rahat, gvenli ve uzun yıllar kullanılabilecek bir oto koltuğu.

Fiyatı 7780 TL.Almak isteyenler için burada.

9. Diş ipi kullanmaya ikna edemediğiniz ev halkının diş sağlığını koruyacak, keyifli kullanıma sahip bir Waterpik ağız duşu.

Bir dahaki sefere dişçiye gittiğinizde ailenizin diş hijyeni hakkında övünmeye hazırlanın.

Fiyatı 2258 TL.

Almak isteyenler için burada.

‘Dişlerin arasındaki kalıntıları çıkarmakta oldukça başarılı , gayet iyi iş görüyor. Su tankına su ile birlikte bir miktar ağız bakım suyu koymakta fayda var. Hoş bir aroma bırakıyor ağızda.’

10. Hafif formdaki güneş gözlüğü, güneş ışığının bebeğinizin gözleri üzerindeki tahriş edici etkilerini azaltır ve çocuğunuzun daha net ve güvenli bir şekilde görmesini sağlar.

Gözlükleri kullanmadığınızda ister çocuğunuzun başına takın, ister boynuna asın.

Fiyatı 209 TL.

Almak isteyenler için burada.

11. Ya bebeğim yataktan düşerse derdine son veren icat!

Bebekler ilk doğduğunda dönmeyi bilmedikleri için onları kolayca istediğimiz yere koyabiliyoruz. Ama zaman su gibi akıp geçiyor. Sadece birkaç ay sonra yerinde durmayan kıpır kıpır bebeğiniz için güvenli ortamı bu yatak rayları ile sağlayabilirsiniz.

7 yaşına kadar kullanan tanıdıklarım var…

Neticede çocuklar da yataktan düşebilir değil mi?

 Fiyatı 1592 TL.

Almak isteyenler için burada.

12. Seyahatlerinizde de kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz, sadece 5 saniyede açılıp kapanan bir park yatak.

Böylece çocuğunuz gittiğiniz her yerde aynı yatakta yatacağı için çok daha huzurlu olacak.

Fiyatı 4020 TL.

Almak isteyenler için burada.

13. Siz yemeği hazırlarken çocuğunuzun hiç sıkılmadan saatler geçirebileceği bir oyun alanı…

Ağlama sesi yerine çocuğunuzun şen kahkahalarına şahit olacağınız çok eğlenceli bir oyun alanı.

Şimdiki çocuklar çok şanslı değil mi sizce de?

Fiyatı 1699 TL.

Almak isteyenler için burada.

14. Çocuğunuzun kendine güvenini geliştirecek pedalsız bir denge bisikleti.

Turuncu ve yeşil renk seçenekleri var.

Küçük çocuklarda dengeyi öğrenmek için ideal olan çok eğlenceli bir bisiklet.

Fiyatı 999 TL.

Almak isteyenler için burada.

15. Bir bebek bakım çantasından çok daha fazlası…

Dışarı çıkarken içine ihtiyacınız olabilecek her şeyi koyabileceğiniz bu bebek bakım çantası, bebeğinizin uykusu geldiğinde de portatif bir yatağa dönüşüyor.

Fiyatı 459 TL.

Almak isteyenler için burada.

16. Siz değerli vaktinizi çocuğunuza ayırın diye, sizi rahatsız etmeden ortalığı temizleyecek bir robot süpürge.

Eşsiz üçgen tasarımı ile ulaşılması zor köşeleri de tertemiz yapan bu robot süpürgeyi çalıştırmadan önce yerden eşyaları, oyuncakları kaldırmanıza gerek yok.Çünkü bu robot süpürge, lazer Ve kamera tabanlı görüş sistemi sayesinde, odayı ve yerdeki nesneleri tarayarak harita çıkartır ve her odayı özel temizlik yapar.

Harika değil de ne!

Fiyatı 8617 TL.

Almak isteyenler için burada.

Robot süpürgelere olan ön yargımı yıkmıştır.uzun soluklu bir araştırma yaptım ve Electrolux konusunda olumsuz yorumların ve anlatıların fazla olması beni korkuttu. Diğer markalara ait ürünlerin basit ve kullanışlı olduğu, yazılımlarının Türkçe olması gibi avantajlarından sıkça bütün platformlarda işlenmiş. Bu markanın ürünü hakkında olumlu anlatısı olan 2 ingilizce videodan başka yok.

Electrolux hava temizleme cihazından duyduğum memnuniyetten sonra bu olumsuzluklara rağmen Amazonun iade politikasına güvenerek bu cihazı almaya karar verdim. Bu kararı verirken de Electrolux’un hava temizleme cihazından duyduğumuz memnuniyet de etkili oldu.

Cihaza gelince,1- Fiyat konusunda diğer firmalardan oldukça uygun durumda +2- İlk kurulumda evin bütün odalarını 1 saatte 2 kez dolaştı ve haritalandırmayı doğru bir şekilde yaptı +3- Kurulumu oldukça kolay ve kurulumda dikkat etmeniz gereken kurallar+3.1- 2.4GHz bir ağ bağlantısı3.2- Modeme yakın bir istasyon konumu4-Sert zeminde (parke, fayans vb.) hızlı ve doğru haritalandırma yapma oranı yaklaşık %99+5-Aynı zeminde halılar varken biraz zorlandığını düşündüm ancak durum öyle değilmiş. Halıları fark ederek önce etrafını temizliyor sonra halıyı temizliyor ve bu sırada akıllı modda çalışıyorsa kullandığı gücü artırarak çalışıyor.+6- Diğer markalarda olan her bulduğu cisme kenara ve köşeye çarparak takır tukur ses çıkarma gibi bir şey gözlemlemedim. Önündeki engelin etrafında bir kaç tur atarak devirmeden, çarpmadan, yerinden oynatmadan süpürüyor. 3D Vision özelliğinin farkı burada. Karanlıkta da daha iyi çalıştığını düşünüyorum.+7- 3 farklı moda çalışabiliyor ve en sevdiğim modu akıllı mod. Zemine göre çekiş gücünü kendisi ayarlıyor+8- Bataryası gerçekten tatmin edici yarım dolu halde çalıştırmaya başladım ve toplam 80m2 halısız 33 m2 halılı zemin temizledikten sonra pil için istasyona döndü+9- istasyona evi dolaşarak dönmüyor en kısa yoldan geldiği gibi gidiyor+10- kapı eşikleri ve yüksek halılara çıkarken oldukça başarılı tekleme duraksama yok+11- haznesini temizlemek çok kolay ve filtreleri yıkanabiliyor+

son olarak gördüğüm olumsuz özellikler

1- Biraz diğer markalara göre gürültülü ama emiş gücü bunu katlanabilir kılıyor-2- tek fırça olması olumsuzluk diyemesem de olsa daha iyi olurdu diyebiliyorum.’

17. Tommee Tippee antikolik biberon ile hassas bebeğinizi güvenle besleyebilirsiniz.

Anne memesine benzer ödüllü biberon ucu ile bilinen bu gelişmiş antikolik biberon, gaz, tükürük ve huzursuzluğu azaltmak için, kolik semptomları azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Fiyatı 197 TL.

Almak isteyenler için burada.

‘Bebeğimiz hemen kabul etti, diğer biberonlar gibi hızlı gitmiyor. Bebek hem tatmin oluyor hem çaba harcıyor. Ayrıca anne memesine dönüşte herhangi bir sorun çıkarmadı.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir