Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçimleri İçin Oy Açıklaması Yapan Seren Serengil, Babasını Örnek Gösterdi!

Söylemezsem Olmaz programının eski sunucusu Seren Serengil, yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Sosyal medyayı sık kullanan Serengil, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleriyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Ünlü isim, paylaşımında babası Öztürk Serengil’i örnek göstererek, oyunun rengini belli etti.

Söylemezsem Olmaz programının eski sunucusu Seren Serengil, hem özel hayatı hem de açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biri.

Programdan ayrıldıktan sonra, sosyal medyayı daha da aktif kullanmaya başlayan ünlü isim paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Her paylaşımıyla büyük ses getiren Serengil, 28 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleriyle ilgili paylaşımda bulundu.

‘Benim oyum mutlu olmaya’ diyerek paylaşım yapan ünlü isim, babası Öztürk Serengil’i de örnek gösterdi.

Paylaşımında ‘Benim babam Süleyman Demirel ile çok iyi dosttu. Ama en acımasız eleştirileri ve şarkıları ona yapardı. Uyuttun bizi Süleyman arşivlerde var mı bilmem” dedi.

Ayrıca ‘Türkeş’i de çok severdi. Milliyetçi ülkesini seven bir adamdı babam. O yüzden Türkeş ile de çok yakındı. Bizler gibi arada resepsiyonda falan değil devamlı görüşürlerdi. İki lider de eleştiriyi kaldırırdı. Bana gelince ben hiçbir partiyi tutmadım siyasetten anlamam kimsenin de tarafı olmadım olmam. Benim olduğum taraf özgür olduğum, hayvanlara zulmün olmadığı bir hayat.’ diye belirtti.

Paylaşımında ‘Eleştirdim diye kimseye düşman değilim. Ben sırası gelir annemi, babamı ve kendimi de eleştiririm. En acımasızlarını kendime yaparım ama ‘bana oy vermelisin’ deniyorsa kendi değer yargılarıma, kendine doğrularıma göre vermek durumundayım. Kimseyi sevmediğimden değil ama herkes kendine, kendi yapısına, tarzına bakış açısına yakın tarzı seçer. Bu bir kişi değil, bende bir yaşam biçimi ve bu yaşam biçimine ne uyuyorsa onu seçiyorum.’ dedi.

İşte o paylaşım?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*