Suicide Squad için bir hikaye fragmanı yayınlandı

“Task Force X’in oluşumunu gösteren ve süper kötüler grubunun (Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot ve King Shark) neden dünyanın en büyük kahramanlarından bazılarını yok etmesi gerektiğini açıklıyor.” Görünüşe göre, Brainiac Justice League’e sahip ve ortalığı karıştırmak için kahramanları kullanıyor. Superman, Green Lantern ve The Flash da fragmanda biraz dikkat çekiyor ve The Penguin bile alışılmadık bazı görüntüler sunuyor.

Ne yazık ki bu fragmanda oynanış yok ve geliştiriciler PC, PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri için “2022”den daha kesin bir çıkış tarihi taahhüt etmediler. Öyle olsa bile, fragman size ne bekleyeceğiniz konusunda daha iyi bir fikir verdi: bol esprili şaka, tersine dönmüş bir dünya ve şiddete neredeyse rastgele bir yaklaşım.

Asıl soru, Rocksteady’nin Batman oyunlarının itibarını geliştirip geliştiremeyeceği ve bu teaser görüntüleri ile aynı düzeyde aksiyon sunup sunamayacağı. Suicide Squad oyunu, oyun severler için sabırsızlıkla beklenen bir oyun değil. Ancak Marvel ve DC evrenini sevenler için yine de iyi bir seçenek olabilir. Oyunun oynanış videosu hakkında henüz haber olmasa da oyun severler şimdilik fragmanla idare etmek durumunda kalacaklar diyebiliriz.