Samsung, sürpriz bir Galaxy Unpacked etkinliğini duyurdu

 

Galaxy Unpacked 2021 Part 2 etkinliği 20 Ekim 2021’de saat 10:00 ET’de çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğin canlı video akışını Samsung.com, Samsung Newsroom ve YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Etkinlik davetinde Samsung, “Kullanıcılarımız çok yönlü ve hayatı çok renkli, ilginç ve benzersiz şekillerde yaşıyor. Bu nedenle, her gün kullandıkları teknoloji onların bireyselliğini yansıtmalıdır. Samsung’un teknoloji aracılığıyla kendini ifade etmek için nasıl yeni deneyimler sunduğunu görmek için 20 Ekim’de Galaxy Unpacked Part 2’ye katılın.” açıklamalarına yer verdi.

Samsung, Galaxy Unpacked Part 2 2021 etkinliğinde ne getireceği hakkında herhangi bir ayrıntı vermemiş olsa da, şirketin çok beklenen Galaxy S21 FE akıllı telefonunu veya yeni orta sınıf akıllı telefonlarını tanıttığı bildiriliyor. Yeni Samsung Galaxy S21 FE, geçen yıl Eylül ayında tanıtılan Galaxy S20 FE’nin halefi olacak. Ancak yakın tarihli bir raporun telefonun Ocak 2022’de piyasaya sürülebileceğini öne sürdüğünü de belirtelim. Şirketten ise henüz bir teyit gelmediğini hatırlatalım.

Şirket ayrıca Galaxy Z Flip 3: Mavi, Gri, Açık Pembe, Beyaz ve Sarı için yeni renkleri ortaya çıkarabilir. Tüm bu renkler, aşağıdaki gömülü davet videosunda görülebilir. Yeni renkler, Samsung’un genellikle ev aletlerini içeren Bespoke serisinin bir parçası olabilir.

İlginç bir şekilde Samsung, Ekim ayında büyük lansman etkinliğine ev sahipliği yapan tek teknoloji şirketi değil. Apple ayrıca sezonun ikinci sanal etkinliğini 18 Ekim’de düzenleyecek. Google ayrıca Pixel 6 ve Pixel 6 Pro akıllı telefonlarını tanıtmak için 19 Ekim’de bir etkinlik düzenleyecek. Bunun dışında OnePlus, 13 Ekim’de OnePlus 9RT ve OnePlus Buds Z2 TWS kulaklıkları piyasaya sürmek için bir etkinlik düzenliyor.