‘Pump & Dump’ – Ethereum için ufukta ne görünüyor?

Yaklaşan Ethereum ( ETH ) Birleştirme yükseltmesinin, Proof-of-Stake ( PoS ) geçişinden sonra blok zincirini iyileştireceğinden, kripto para biriminin değerinde bir ralliyi potansiyel olarak tetiklemesi bekleniyor.

‘Pump & Dump’ – Ethereum için ufukta ne görünüyor?

Yükseltme için yükseliş duyguları yüksek olsa da, kripto piyasasının bir bölümü, özellikle ekosisteme yeni Ethereum tokenlerinin potansiyel girişi ile ilgili bazı endişe çağrıları olduğuna inanıyor.

Bu satırda, TradingView’de Tradersweekly kullanıcı adı altında yayın yapan popüler bir kripto tüccarı, Merge’nin doğrudan etkilerinden birinin, özellikle eski Proof-of-of- İş (PoW) protokolü.

Tüccar, birleştirme ile birlikte piyasaya çıkacak yeni oluşturulan belirteçlerden bir döküm oluşacağını belirtiyor. Tüccar ayrıca Ethereum fiyatının yükseleceğini kabul etti, ancak senaryo geçici.

Tradersweekly; “Bu ‘ince hava’ belirteçleri nedeniyle, Ethereum fiyatında (özellikle Birleşmeden önce) bir ilk artış olabileceğini düşünüyoruz. Ancak, potansiyel bir sıçramanın geçici olmasını ve yeni oluşturulan belirteçlerin Ethereum ile birlikte (Birleşmeden sonra) piyasaya sürülmesini bekliyoruz” dedi.

Ethereum’un 900 dolara düzeltmesi muhtemel

Aynı zamanda tüccar, pompa ve boşaltma durumunun Ethereum’da çok düşük likiditeye işaret eden teknik göstergeler tarafından desteklendiğini kaydetti. Bu durumda, uzman yaklaşık 1.000 dolar ve 900 dolar arasında bir düşüş öngördü.

Ethereum grafiği. Kaynak: TradingView

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.