Prenses Diana kendisini öldürmek için bakın ne yapmış! Gözyaşlarına boğan gerçek ortaya çıktı… Hamileyken..

Herkesin hayran olduğu Prenses Diana, bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti ve tüm dünyayı yasa boğdu. 

Kraliçe’den farklı olan Diana, her zaman halk ile iç içe oldu. Yaptığı yardımlarla adını duyurdu ve dünyanın çeşitli yerlerine ziyaret gerçekleştirdi. 

En fakir ülkelere giden ve özellikle hasta olan birçok çocukla bağ kuran Diana, evlilik hayatında ise mutsuzları oynadı. 

Eşi Prens Charles tarafından aldatılan ve mutsuz olduğu için hastalanan Diana, saraydan gizli itiraflarda bulundu.

Röportaj verdiği sırada çeşitli itiraflar yapan Diana, mutsuz olduğunu ve yaşadığı zorbalıkları da anlattı.

Prenses Diana ölmeden ortaya çıkan bu itiraflar İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada şok etkisi yarattı. 

Prenses Diana’nın ölümünün üzerinden yıllar geçti ancak yaşadığı mutsuzluk ve itirafları hala daha gündemde. 

Prenses Diana’nın itirafları

Prenses Diana’nın sarayda kaydedip bir aracı vasıtasıyla arkadaşı, gazeteci Morton’a ulaştırdığı kayıtlarda; eşi Prens Charles ile ilişkisine dair yeni bilgiler ve Prenses’in hayatıyla ilgili şaşırtıcı gerçekler gün ışığına çıktı. Lady Diana, Ocak 1982’de Prens William’a dört aylık hamileyken kendini merdivenlerden atarak intihar girişiminde bulundu.

Prenses Diana yaşadığı bu acı olayı anlatırken şu ifadelere yer verdi; 

Dört aylık hamileyken kocamın dikatini çekmek ve beni dinlemesini sağlamak için kendimi merdivenlerden aşağı attım. Charles’a çok çaresiz hissettiğimi, ağlaya ağlaya mahvolduğumu söylemiştim.

O ise benim yalandan ağladığımı söyledi. Seni dinlemeyeceğim. Her zaman bana bunu yapıyorsun. Şimdi ata binmeye gidiyorum dedi bana.” 

Bunun üzerine kendini merdivenlerden attığını söyleye Diana, o sırada Kraliçe’nin yanına geldiğini ve kendisini öyle görünce çok korktuğunu anlattı.

“Bebeğimi kaybetmeyeceğimi biliyordum” diyen Diana, kocası Prens Charles’ın eve geri geldiğinde yine kendisiyle ilgilenmediğini söyledi.

Etrafındaki kimsenin onu anlamadığından yakınan Diana, “Çaresizce ağlıyordum. Şımarıklık değildi bu. Sadece yeni pozisyonuma uyum sağlamam gerekiyordu.” dedi.

Yine kayıtlara göre Prens Charles, yeni nişanlandıkları dönemde Prenses Diana’nın bulimia hastalığına yakalanmasına yol açtı.

Prenses Diana o dönemi, “Kendimi hasta hissetmeye başladım. Sürekli tansiyonum çıkıyor gibi geliyordu“sözleriyle anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir