Pixel 4‘ün prototip fotoğrafları web’de yayınlandı

Fotoğraflar, XDA Developers’ın eski Genel Yayın Yönetmeni Mishaal Rahman tarafından Twitter’da paylaşıldı. Fotoğrafları onunla paylaşan kaynağa göre, fotoğraflar orijinal olarak bir internet forumunda yayınlandı.

Son versiyon ile görülen tek şey kavisli ekran değil. Fotoğraf ayrıca prototip Pixel 4’ün alt kısmı için Pixel 3’ünkine benzer kalın bir çerçeveye sahip olduğunu gösteriyor. Arka tarafta, son modelden önemli bir fark yok. Kamera muhafazası bir sincaptır ve iki kameraya ev sahipliği yapar.

Pixel 4, 5,7 inç FHD+ 90Hz OLED ekran, Snapdragon 855 işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB’a kadar depolama alanıyla piyasaya sürüldü . Telefonun üst kısmında 8 MP ön kameraya, ToF 3D sensöre ve çeşitli farklı işlevlere izin veren Soli Radar teknolojisi bileşenlerine ev sahipliği yapan kalın bir çerçeve bulunuyor.

Telefon ayrıca 12.2MP ana kamera ve OIS ve 2x optik zoom özellikli 16MP telefoto kamera içeriyordu. Ayrıca 2800mAh pil kapasitesi, 18W hızlı şarj ve kablosuz şarj desteği, stereo hoparlörler, Face ID, IP68 derecesi ve eSIM ile çift SIM desteği var. Android 10 ile piyasaya sürüldü ve Android 12’ye yükseltilebilir.

Gelendost escort