Müge Anlı’da sapık muavin skandalı! Gruplar harekete geçti: Yaptıklarını duyunca kanınız donacak

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, muavin aşkı ile gündemde. Evli muavin ile yasak aşk yaşayan Ayşe Bağcı olayı tüm Türkiye’nin gündemine bomba üzere düşmüştü. Ailesinin davetinden sonra programa katılan Ayşe, anlattıklarıyla kan dondurdu. İşte Ayşe’nin kaçma nedeni…

OTOBÜSTE TANIŞTIĞI BİREYE KAÇTI

Üniversite 3. sınıf öğrencisi olan 24 yaşındaki Ayşe Bağcı, Konya’nın Çumra ilçesinde ailesiyle birlikte yaşıyor. Samsun’da üniversite okuyan Ayşe Bağcı, ailesinin yanına dönerken otobüste tanıştığı Mücahit isimli kişi ile kaçtı. Ailesi ise kızlarından haber alamayınca Müge Anlı’nın programına başvurdu.

“YILDIRIM AŞKIYLA TUTULDUK”

Ailesinin Müge Anlı’ya başvurmasının akabinde programa katılan Mücahit, yıldırım aşkına tutulduklarını belirterek, “Ayşe koltuğunu yatırırken düşüyorum endişesiyle elimi tuttu. O sırada bakıştık yıldırım aşkına tutulduk. Numaralarımızı aldık. Evliyim bir tane çocuğum var. Ayşe benim çocuğumu kabul etti” dedi.

ÜÇ HARFLİLERLE KANDIRDILAR!

Mücahit’in açıklamalarının akabinde çılgına dönen Ayşe Bağcı’nın anne ve babası kızlarının evlilik düşünmediği ve Mücahit isimli şahsın kızlarını üç harflilerle kandırdığını ileri sürdü. Ayşe’nin kaldığı meskene gruplarını gönderen Müge Anlı, Ayşe’yi programa bağlamak için ikna etti.

“BANA ŞİDDET UYGULAYIP UYGUNSUZ TEKLİFLERDE BULUNUYOR”

Canlı yayına katılan Ayşe, Mücahit’ten ayrılıp ailesine geri dönmek istediğini söyledi. Nedeni ise 18 gündür Mücahit’le yaşadığı ve sevgilisinden daima şiddet görüp uygunsuz teklifler aldığını söyledi.

BİRÇOK BAYANA TIPKI ŞEYİ YAPMIŞ

Mücahit’in birebir yolla birçok kişiyi kandırdığı ortaya çıktı. Canlı yayına telefonla bağlanan ismini vermek istemeyen bir kişi ise, muavinin evli ve çocuklu bayanı taciz ettiğini söyledi.