Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı, geçtiğimiz ay İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturmuştu.

Evlendikten çabucak sonra baba acısıyla sarsılan Müge Anlı hakkında flaş bir tez ortaya atıldı.

Ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, Müge Anlı ve kardeşlerinin 29 yıldır babalarıyla görüşmediğini sav etti.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“29 yıl görüşmedi”

“Programında çok sayıda baba kızı bir ortaya getirdi lakin kendisi 29 yıl babası ile görüşmedi… Evet, Müge Anlı’dan bahsediyorum…

Reyting rekorları kıran ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının ünlü sunucusu Müge Anlı’dan… 25 Haziran 2022 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya konutuna giren Anlı, geçtiğimiz günlerde ise babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti.

“3 kere evlendi”

Her yerde 2 kere evlendiği yazan Müge Anlı, aslında 3 sefer evlendi lakin 2 kocası var! Pekala, bu nasıl oluyor? Müge Anlı, kızı Lidya Müge Akdağ’ın babası gazeteci Burhan Akdağ ile 2 sefer evlendi…


“Baba görmek istedi”

Ayrıca 2 kardeşi olan Müge Anlı ve kardeşleri vefat eden babalarını 29 yıl görmediler. Babaları İhsan Anlı evvel prostat kanserine yakalandı ve kanser olduğunu öğrenince 3 çocuğunu görmek istedi lakin çocukları bu isteğini kabul etmedi.

Daha sonra babaları İhsan Anlı’ya KOAH teşhisi konuldu ve durumu uygunca berbata gitti.

“Kardeşi balayına gitti”

Özellikle mevt döşeğindeyken çocuklarına haber verildi lakin çocukları iki düğün birden yaptı. Evvel Müge Anlı evlendi sonra ise ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının editörlüğünü de yapan Müge Anlı’nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı dünya konutuna girdi. Baba İhsan Anlı vefat ettiğinde ise Müge Anlı, babasını toprağa verirken kardeşi Mert Efe’yi de balayına gönderdi.

Yani Mert Efe babasının cenazesine bile katılmadı. Müge Anlı babasını 29 sene sonra, kızı Lidya Müge Akdağ ise dedesini birinci kez cenazesinde gördü!

“Adnan Şenses’i dedesin zannedermiş”

Zaten Lidya küçükken Adnan Şenses’i dedesi zannedermiş! Müge Anlı’nın programlarını izleyenler bilir. Anlı’nın, programlarında babasından hiç kelam etmemesi ve annesinden daima kelam etmesi her vakit dikkat çeker. Yakın etraftan öğrendiğime nazaran, Müge Anlı’nın annesi Ayten Sevinç, Müge Anlı’yı ve kardeşlerini babaları ile görüştürmemiş.”