Kılıçdaroğlu, 248 liderle Van’a gidiyor

Büyükşehir, vilayet ve ilçe belediye liderleri seçim gündemiyle toplanacak. CHP 27-28 ve 29 Mayıs’ta Van’da kamp kuracak. 248 lider vatandaşlarla buluşacak, seçim çalışmaları masaya yatırılacak.

İstanbul mitingi ile moral bulan CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 11’i büyükşehir olmak üzere toplam 248 belediye lideri ile 27-28 ve 29 Mayıs tarihlerinde Van’da bir ortaya gelecek. CHP’nin vilayet, ilçe ve belediye liderlerinin katılacağı toplantıda ana gündem hususu seçimler olacak.

CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, “Geçen yıl Gaziantep ve Kayseri’de belediye liderlerimizle bir ortaya geldik. Artık de 3 gün mühletle tüm liderlerimizle Van’a gidiyoruz” dedi ve şunları söyledi:

İLÇE ZİYARETLERİ YAPILACAK

“Programın birinci gününde belediye liderlerimiz kümeler halinde Van’ın tüm ilçelerine giderek vatandaşlarımızla buluşacak. Çalıştay, cumartesi Genel Liderimizin açılış konuşmasıyla başlayacak. Genel Merkezimizin seçim hazırlıklarını belediye liderlerimize anlatacağız. Akabinde liderlerimizin görüş ve tekliflerini dinleyeceğiz. Seçime giden süreçte atacağımız adımları ele alacağız. Belediyelerimizin 3 yıllık çalışmalarını ve önümüzdeki 2 yılda yapılması gerekenleri de konuşacağız. Hedefimiz seçime giden süreçte ortak aklı daima birlikte ortaya koymak.”