Halo Infinite’in yeni modu ertelendi

Halo serisinin ödüllü son oyunu Halo Infinite’ye oyuncular tarafından gelmesi merakla beklenen co-op modunun ertelendiği duyuruldu.

HALO INFINITE CO-OP ÇIKIŞ TARİHİ ERTELENDİ

Xbox Game Studios tarafından yayınlanan FPS oyunu Halo Infinite’in uzun süredir beklenen co-op ve forge modunun 8 Kasım 2022’ye ertelendiği bildirilirken 3. sezonun da 7 Mart 2023’e ertelendiği açıklandı.

HALO INFINITE YENİ SEZON NE ZAMAN GELECEK?

3. sezon’un 7 Mart 2023’te yayınlanacağı duyurulmasıyla Arena ve Big Team Battle yeni haritalara sahip olacak ve radardan kaybolmalarını sağlayan yeni bir yeteneğe erişilebilecek. Ayrıca oyuncuların hilecileri kolayca bildirmelerini sağlamak için oyun içi raporlama sistemi de gelecek.

Halo serisinden sorumlu Xbox Game Studios geliştiricisi 343 Industries’in yayınladığı raporda 2. sezonun sonuna yaklaşıldığı söylenirken oyunun geleceği hakkında yapılan güncellemelerden bahsedildi.

“Joseph Staten, Sean Baron ve Brian Jarrard, oyunun mevcut durumu, öncelikleri ve oyuncu deneyimi hedefleri hakkında yuvarlak masa toplantısı için oturdu. Ayrıca, yaklaşmakta olan “Kış Güncellemesi”, Sezon 3 ve aşağıdaki videoda kontrol edebileceğiniz diğer özellikler (Forge Beta ve Campaign Network Co-Op gibi) de ele alınmaktadır.

Buna ek olarak, yeni haritalar, modlar, silahlar, zırhlar ve çok daha fazlasını içeren Kış Güncellemesi ve Sezon 3’te gelecek olan yol haritasını da güncelledik.”