Hadise: ‘Yeter Artık Diye Bağırmak İstiyorum!’

Depremin vurduğu bölgede şimdi de sel felaketi yaşanıyor. Son açıklanan verilere göre, Adıyaman ve Şanlıurfa’da yaşanan sel felaketinde en az 11 kişi yaşamını yitirdi. Depremlerden sonra felaket bölgesi için yardım kampanyaları düzenleyen şarkıcı Hadise Açıkgöz, sosyal medya hesabından sel felaketiyle ilgili tepki gösterdi.

Ağır yıkıma neden olan depremlerin yaşandığı bölgede şimdi de sel felaketi yaşanıyor. Şanlıurfa’da suyla dolan alt geçitten çıkarılan araçta 2 kişinin cenazesine ulaşılmasıyla selde hayatını kaybedenlerin sayısı 11’e yükseldi. Adıyaman’da ise 2 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi kayboldu. Her iki kentte toplam can kaybı 13’e çıktı. Yağışların ardından sel yaşanan Şanlıurfa ve Adıyaman’da yollarda çökme meydana geldi.

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, Instagram hesabından şunları yazdı: “Yeter artık diye bağırmak istiyorum! Depremde hayata tutulan insanlarımızı şimdi selde mi kaybedeceğiz? Çadırların sular içinde kaldığını da gördük. Konteyner evlerin sular içinde yüzdüğünü de. Yazık.”

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir