Grand Theft üçlemesinin çıkış tarihi belli oldu

Fiziksel sürümler 7 Aralık’ta konsollar için satışa sunulacak .Rockstar, üçleme için 60 dolar fiyat etiketi belirlemiş. Daha önceden bir kaç dolara satılan oyunların yeni fiyatı bazı kişileri derinden etkileyebilir. Yeniden düzenlenmiş GTA: San Andreas’ın 11 Kasım’da Xbox Game Pass’e geleceğini ve yükseltilmiş GTA III’ün 7 Aralık’ta PlayStation Now’a geleceğini belirtmekte fayda var.

Oyunlardaki en belirgin değişiklikler yükseltilmiş, daha zengin görseller. Rockstar, daha yüksek çözünürlüklü dokular ekliyor, hava efektlerini geliştiriyor. Bunlara ek olarak karakter ve araç modellerini de geliştiriyor, aydınlatma sistemini elden geçiriyor ve çizim mesafelerini artırıyor. Bunların hepsini her oyunun orijinal estetiğine sadık kalarak yapmaya çalışıyor. Vice City, orijinalinden çok daha canlı görünüyor, ama yine de açıkça Vice City özüne sadık kalıyor.

Platforma özel bazı geliştirmeler var. PS5 ve Xbox Series X oyuncuları, oyunları saniyede 60 kareye kadar 4K olarak çalıştırabilecek. Oyuncular jiroskop kontrollerine sahip olacak ve menülerde gezinmek ve kamerayı yakınlaştırmak ve kaydırmak için dokunmatik ekranı kullanabilecekler. Rockstar, oyunu başka şekillerde değiştirdi. Kontrolör düzeni artık GTA V’ninkiyle eşleşiyor ve silah sesi ve hedefleme, silah ve radyo istasyonu seçim çarkları ve mini haritalarda (yol noktaları belirleme yeteneği gibi) değişiklikler de karşımıza çıkacak.

Bayat escort