God of War PC’ye geliyor

Gerekli donanıma sahip olmanız koşuluyla, PC bağlantı üzerinden, God of War oyununu kilitsiz bir kare hızında ve gerçek 4K’da oynayabileceksiniz. Ek olarak, bağlantı noktası hem DualShock 4 hem de DualSense denetleyicilerinin yanı sıra NVIDIA’nın DLSS ve Reflex teknolojilerini de destekleyecek. Bir fare ve klavye ile oynamayı tercih ederseniz, oyun aynı zamanda tuş bağlantılarınızı tamamen özelleştirmenize de izin verecek.

Son yıllarda Sony, PlayStation’a özel oyunlarını yavaş yavaş PC’ye getirmeye başladı ve daha fazla oyun almayı planlıyor. God of War, Windows’a sıçrayan oyunlar listesinde Horizon Zero Dawn ve Days Gone’a katılan sıradaki oyun oldu. Bilgisayar sürümünün zamanlaması, Sony’nin 2022’de çıkması beklenen GodofWar Ragnarök için heyecan yaratmasına da yardımcı olacak.

Oyun severleri heyecanlandıran haber yeni duyuruldu. GodofWar uzun yıllardır geniş bir hayran kitesine sahip. Yıllara meydan okuyan oyunlar arasında olan oyun şimdi PS haricinde de deneyimlenebilecek. Söz konusu oyunun fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Siz hangi oyunları tercih ediyorsunuz? God of War PS’de oynamayı sevdiğiniz oyunlar arasında yer alıyor muydu? Ana karakteri diğer oyunlardan da tanıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Çilimli escort