Far Cry 6 ve 3 Ubisoft Oyunu Steam’e Geliyor

Far Cry 6, beraberinde 3 oyun ile birlikte sonunda Steam’e ekleniyor. 2021 yılında çıkan Far Cry 6 ve diğer 3 oyun, sadece Ubisoft’un platformu olan Ubisoft Connect ve Epic Games Store’da erişilebilir durumdaydı.

Ubisoft’un son 3 yılda çıkan diğer popüler oyunları da Steam’e ekleniyor, hatta Steam sayfaları bile açılmış durumda. Gelin diğer oyunlar neymiş onları öğrenelim.

Steam’e eklenecek olan Ubisoft oyunları:

  • Far Cry 6
  • Rainbow Six: Extraction
  • Riders Republic
  • Monopoly Madness

Özellikle Riders Republic ve Rainbow Six Extraction, Ubisoft’un beğenilen AAA oyunları arasında yer alıyor. Bu oyunları Steam indirimlerine dahil olacak şekilde alabilmek, oyuncular için gerçekten sevindirici bir haber.

En erken Steam’e eklenecek olan oyun Far Cry 6, 11 Mayıs’ta geliyor. Ardından sırasıyla 8 Haziran’da Riders Republic, 15 Haziran’da Ranibow Six Extraction ve 22 Haziran’da Monopoly Madness Steam’e eklenecek.

Ancak oyunların Steam başarımlarına sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Zaten Ubisoft oyunlarının Steam’de başarım sistemine sahip olmaması, oyuncular tarafından uzun süredir şikayet edilen bir konuydu. Ubisoft’un bu konuda ne yapacağı henüz bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*