Atatürk Üniversitesi(ATA) sınav sonucu sorgulama| Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2020?

Atatürk Üniversitesi(ATA) sınav sonucu sorgulama| Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2020?

Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi tarafından online şekilde tamamlandı. Sınava giren öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı bilgisini takip ediyor. Gelen son dakika habere göre ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarına https://www.ataaof.edu.tr/ sitesinden erişime açıldı.

ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi vize sınavları 30 Kasım tarihinde başladı ve 11 Aralık’a kadar devam etti.  Online vize sınavı notunun başarı notuna katkısı %30 oranında olacaktır. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde 4 (dört) yanlış cevap 1 (bir) doğru cevabı geçersiz kılacaktır. ATA AÖF ders geçme notu 2020-2021 eğitim öğretim yılı, güz yarıyılından geçerli olmak üzere 30’dan 35’e çıkarılmıştır.

ATA AÖF SINAV SONUCU SORGULAMA SAYFASI

 Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi tarafından online şekilde tamamlanan AÖF vize sınavının sonuçları, kurum tarafından yapılacak değerlendirme işleminin ardından adayların erişimine açılacak. 12, 13, 14 Aralık ve 19, 20, 21 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen Anadolu Üniversitesi güz dönemi vize sınavlarının sonuçlarının ise bu hafta içi açıklanması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir